ייעוץ עסקי לעורכי דין המתלבטים באמצע הדרך..

התקווה שאפשר אחרת מתבססת על העובדה שאנחנו רואים חלק קטן מהמציאות !

עורך דין יקר! אם אתה מספר שנים או יותר בתחום ומרגיש תקוע : לא מצליח להגיע לתוצאות שתכננת, קווית, איחלת. אתה לא מרוצה ואולי מתוסכל, יש מה לעשות!

לפעמים בעסקים חייבים לשנות ואפילו לשבור את הכילים. קשה לבצע את זה בכוחות עצמך. מורכב למפות את הגורמים המעקבים או מונעים את ההגעה שלך ליעדים. שמי רון גן ואני יועץ עסקי בעל ניסיון עשיר בעבודה עם עורכי הדין. פיתחתי שיטת ייעוץ ייחודים שמאפשרת לך יחד איתי להגיע ולמפות את הגורמים המעקבים, לטפל בהם ולפרוץ קדימה. שיטת הייעוץ שלי משלבת בין התחום העסקי, מקצועי וגם אישי.

בטח כבר חשבת ושקלת מה לעשות, באיזה כיוונים ללכת, מה לשנות אבל… מאוד מורכב לבצע את השינויים ותכניות בכוחות עצמך. התחברות עם יועץ עסקי … מנוסה שיודע "על מה הוא מדבר", יוצרת שותפות לזמן קצוב ומאפשר לך :

  1. למפות את נקודות התורפה, חזקות וחולשות של העסק, ושל הפעילות שלך.
  2. לבנות מודל עסקי מחודש שממנו תוכל לגזור תכניות אופרטיביות – תכניות עבודה שבועיות מוטות יעדים. חשוב מאוד לנוע על פי תכנית עבודה שנתית , חודשית ובמיוחד שבועית. הנעה לפעולה בעזרת תכנית עבודה מכניסה ודאות לפעילות העסקית שלך, מפחיתה מתחים וחששות.
  3. פעמים רבות אסטרטגיה ומודל עסקי מצוינים אבל אתה "תקוע" במישור האישי עקב לחצים אישיים ועסקיים גם יחד. לעתים קרובות זה מתבטא בפעילות בעצימות נמוכה או לא מספקת: ייזום, שיווק ומכירות, ניהול כספי ועוד. חשוב לדבר על זה , להוציא החוצה ולהתגבר על חסמים שמעקבים את ההתקדמות שלך. יחד עם היועץ, תמצא את נתיבים פורצי הדרך וגם תוכל להיעזר בו בטיפול בחסמים בתחום האישי.
  4. "מגיע לך לחיות חיים מאושרים ": תחום עריכת הדין עתיר עבודה ויחד עם ניהול ושיווק העסק , נוצרים היקפי עבודה בלתי סבירים. אתה שואל את עצמך, האם התוצאות העסקיות שוות את המאמצים שלי ? רובצת עליך אחריות והר של מתלות. הר עבודה לא קטן ולעתים קרובות גם מתעצם. אתה מרגיש שבנית "גיהנום" וגם נכנסת לתוכו. אתה לא חייב להישאר במצב הזה. אפשר לשנות ולהגיע למצב שאתה גם נהנה מהחיים בעזרת ייעוץ עסקי נכון לך.

אפשר לקבועה איתי שיחת הכרות. השאר פרטים ב"צור קשר" באתר או ב- consult@rongan.co.il ואחזור אליך בהקדם.

 

תודה שיצרתם איתנו קשר !

נחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן