אודות

"או שאתם פרה סגולה, או שאתם לא, או שאתם בלתי רגילים או שאתם בלתי נראים, הבחירה בידיכם" - מספרו של סת' גודין "פרה סגולה".

רון גן ייעוץ עסקי - שינויים ותוצאות

רון גן ייעוץ עסק הוקמה ב – 1997 על-ידי רון גן בעל תואר שני ובעל ניסיון רב-שנתי בייעוץ עסקי, ניהולי וארגוני.

רון גן ייעץ וליווה בהצלחה ושיפר את התוצאות העסקיות ותפקודם של מספר רב של עסקים וארגונים.
רון גן ייעוץ עסקי הוקמה במטרה לספק ייעוץ עסקי תוצאתי ליזמים, עסקים, חברות וארגונים שפועלים במרחב העסקי המשתנה.
ייעצנו למאות עסקים קטנים , בינוניים וגם גדולים, ולרוב, בהצלחה.רון גן הנו יועץ מוכר על – ידי משרד הכלכלה, משרד הקליטה ויועץ ארגוני מוכר של במשרד הפנים .

 

נוכל לעזור לך בתחומים הבאים

לתפוס כיוון

לקבוע אסטרטגיה עסקית בשלב של רעיון העסקי או שינוי האסטרטגיה בעסק קיים.

מתיחת פנים לעסק

ביצוע מיתוג או מיתוג מחדש בהתאם לאסטרטגיה עסקית.

אבחון עסקי

הפקת דו"ח אבחון עסקי המכיל נקודות תורפה ברמה אסטרטגית וטקטית והצעות – תכנית לשיפור המצב

ייעוץ כספי

תמחיר, המחרה, ניהול תזרים מזומנים, תחזיות תזרים מזומנים ורווח חזוי

product

הפקת מוצרים ושירותים בעלויות הנמוכות ביותר האפשריות וביעילות

ייעוץ ארגוני וייעוץ לניהול – שיפור ניהול ותפעול : מבנה ארגוני, הגדרות תפקידים, ארגון וייעול תהליכי עבודה בעסק, רכש חסכוני, ניהול מלאי ואופטימיזציה של רמות המלאי, אספקה, ייצור ועוד.

נכוון אותך בג'ונגל של הדיגיטל כך שלא תלך לאיבוד

נבנה לך את אסטרטגיה דיגיטלית, נבנה תכנית ותקציב, נלווה אותך מול ספקי שירות השונים. תוכל לבנות נוכחות וקידום העסק בדיגיטל בהתאם לצורכי העסק והתקציב שברשותך.

בדיקת היתכנות לרעיון עסקי או לעסק קיים

בדיקת היתכנות כלכלית והיתכנות שיווקית למעוניינים לפתוח עסק או למוצרים או שירותים חדשים בעסק קיים.

למכור יותר באופן רווחי לעסק ולשמר את הלקוחות הטובים

ייעוץ שיווקי וייעוץ למכירות – קביעת אסטרטגיה שיווקית, תכניות שיווק ומכירות, הקמת מערכות שיווק ומכירות, אימון אנשי מכירות, ליווי תהליכי שיווק ומכירות, שימור לקוחות, שיפור שירות, שביעות רצון לקוחות, נאמנות לקוחות ועוד.

מה מיוחד בנו:

אנחנו עובדים עם העסקים ויזמים ברמה עסקית, מקצועית וגם אישית. שילוב הממד האישי בייעוץ שלנו הפך ל- Game Changer"". בעזרת שילוב התחום האישי בייעוץ שלנו שיפרני את שיעורי ההצלחה שלנו באופן משמעותי ביותר.

שיטת הייעוץ שלנו שמה – " 5+95 " : 5% הוא המרחב העסקי אותו אנחנו רואים, המרחב הנודע או כפי שמכנים אותו אזור הנוחות ו- 95% המרחב הלא נודע – אותו אנחנו לא רואים ומוסתר מאתנו. חשוב לציין, שהמרחב העסקי הנודע הופך בימים אלה לפחות ודאי ומובן. כלומר, הוא מתחיל להיות יותר אי ודאי ולא נודע. שיטת הייעוץ שלנו מבוססת על התנהלות במרחב העסקי הלא נודע " כמו בבית" – ללא פחדים וחסמים. 

 

תכנית עסקית שנכתבת במשרד ובעזרתה מנסים לקדם את העסק , לא תמיד משקפת את המציאות, כי היא נכתבה מתוך התבוננות ב-5% של מרחב העסקי אותו אנחנו רואים. כמובן, בתכנית עסקית מסוג זה לא נלקחו בחשבון הרבה גורמים שהשפעתן יכולה להתברר כגורלית. אנחנו מייעצים לבנות תכנית "" Starter  שבאמצעותה נוכל להיכנס למרחב העסקי הלא נודע של 95% ובעת התקדמות בעשייה מתוכננת ימצאו הנתיבים האופטימליים שבאמצעותן נוכל להגשים את המטרות ולהשיג את היעדים.

אנחנו יודעים לצלם באופן מדויק את מצב העסק בתוך המרחב העסקי בו הוא נמצא, באמצעות חשיבה מחוץ לקופסה ,אנחנו מצליחים לבדל ולמצב אותו נכון, כאשר השאיפה להוציא אותו כמה שניתן מחוץ לתחרות.

אנחנו עובדים במקביל הן בתחום ההכנסות והן בתחום ההוצאות במטרה למקסם את הרווח הנקי.

תודה שיצרתם איתנו קשר !

נחזור אליכם בהקדם.

ליצירת קשר

דילוג לתוכן