השירותים שלנו

ייעוץ העסקי שלנו מכוון לשלושה סוגי לקוחות :

עסקים קיימים קטנים ובינונים.

עדין לא עצמאים אבל יש להם קונספט מגובש חלקית או מלא והם מעניינים לפתוח עסק ולקדם אותו .

עדין לא עצמאים שיש להם רעיון עסקי והם מעוניינים לבחון אותו.

השירותים שלנו:

ייעוץ עסקי לפתרון בעיה / סוגיה עד הוק

העסק מעלה סוגיה או מספר סוגיות ייחודיות שהוא חפץ לטפל בהן ואז מוגשת הצעת מחיר לייעוץ בסוגיות מוגדרות עד הוק. לדוגמא, לעסק נוצרה בעיה בתחום שימור לקוחות, כלומר לקוחות נושרים ואין מספיק לקוחות קבועים. דוגמא נוספת: העסק עובד "חזק", מכירות מצוינות אבל הרווחיות ירדה פלאים. העסק מעניין לשפר את הרווחיות. דוגמא נוספת: לעסק מספר מוצרים, כאשר קיימת בעיה בשיווק ומכירות של מוצר מסוים. העסק מעוניין בייעוץ עסקי לשיפור המכירות של המוצר המסוים. כמובן, יש לנו אין ספור דוגמאות נוספות.

ייעוץ עסקי לפיתוח רעיון עסקי

בייעוץ העסקי שלנו, אנחנו מתייחסים לעסק כאל חללית, שלאחר תכנון והכנה, משגרים אותה לחלל של המרחב העסקי. כמובן, קדמה לשיגור הכנה מדוקדקת שבמהלכה נבנתה תכנית שיגור " STARTER" . היועץ העסקי, יחד עם היזם, מגדיר נקודות ציון, כגון, מטרות ויעדים, בונים אסטרטגיה עסקית, שיווקית ומודל עסקי לעסק חדש או רעיון עסקי. כל אלה יאפשרו לעסק להתחיל לנוע במסלולים נכונים ובטוחים.

פגישת ייעוץ עסקי חד-פעמית

העסק לא בטוח בהתנהלות שלו או יזם בעל רעיון עסקי מעוניינים להתייעץ כדי לדייק יותר, לקבל הצעות על דרכי פעולה, להבין למה הרווחיות לא בסדר למרות שעובדים מאוד קשה, הלקוחות עוזבים ולא הופכים ללקוחות קבועים ועוד אין ספור סיבות נוספות. משך הפגישה החד-פעמית בין 2-4 שעות. סוגיות שידונו בפגישת ייעוץ נקבעות מראש. כמובן, תמיד צצות שאלות בנושאים שלא נקבעו, לכן מומלץ מראש לקבוע מסגרת זמן מרווחת שתאפשר ייעוץ עסקי ממצא. ניתן לקיים פגישת ייעוץ גם בזום. כאשר צצות עוד סוגיות דרשות התייעצות, ניתן לקבוע מפגש נוסף או להחליט להצטרף לאחד מחבילות הייעוץ המוצגות כאן.

תהליך ייעוץ עסקי מקיף

התהליך כולל אבחון עסקי מעמיק, תכנית עבודה לשיפור הפעילות העסקית שכוללת יעדים תקופתיים, ייעוץ עסקי וליווי בהתאם לתכנית העבודה לתהליך הייעוץ. הייעוץ העסקי על כל שלביו מבוסס על העבודה במקביל במישורים עסקי, מקצועי וגם אישי. כמו-כן, הייעוץ ניתמך במודל ייעוצי שפיתחנו "5+95" שמבטיח הסתכלות אמתית כמול המרחב העסקי בו מתרחשת הפעילות העסקית הלכה למעשה. הייעוץ מספק מענה לכל צורכי העסק בתחומי ניהול - ארגון, שיווק, מכירות, כספים. כמו-כן, במקביל הושם דגש מיוחד בעבודה בתחום האישי כדי להניע את העסק להשגת יעדים והפיכתו ליחידה עסקית משוכללת.

אבחון עסקי

הצגת תמונת מצב קיים לאחר ניתוח מעמיק של פעילות העסק, הצגת נקודות תורפה והצעות לפתרון לשיפור והשגת יעדים. אבחון מדויק וממצא, בדומה לאבחון רפואי, הוא בסיס להצלחת תהליך הייעוצי. אבחון טוב מאפשר הצגה מדויקת של מצב הקיים של העסק ובניית תכנית התערבות מדויקת בנקודות התורפה. אבחון עסקי מעמיק ומדויק שבצדו תכנית התערבות לשיפור המצב, יכול לשפר את מצב העסק מקצה לקצה.

ייעוץ עסקי באמצעות מעוף

אנחנו יועצים מוכרים על-ידי משרד הכלכלה, לכן נוכל להציע לך ייעוץ עסקי מסובסד מטעם המדינה. השירות ניתן במרחב שבין גוש דן לאשדוד. הייעוץ מיועד הן לעסקים קיימים והן לבעלי רעיון עסקי לפתיחת עסק. יתרונות וחסרונות של מסלול זה : זול משמעותית והחסרונות שהייעוץ מתנהל בהתאם לנהלים קשיחים שדורשים מהיזם או עסק לעבור אבחון, חתימות על מסמכים ועוד. חשוב לציין שכל אזרח ישראלי מעל גיל 18 בעל רעיון עסקי שרוצה לבחון את ההתכנות שלו או שיש לו עניין בפתיחת עסק, טרם פתיחת תיק עוסק פטור או מורשה במס ההכנסה, רשאי לקבל ייעץ עסקי מקצועי מסובסד מטעם משרד הכלכלה. מוזמנים לפנות אלינו. נוכל לסייע לכם בהכוונה למסלול ייעוץ כפי שהוצג לעיל.

ייעוץ עסקי שלנו ניתן בשלוש דרכים :

הייעוץ שלנו הוא כוללני, כלומר, ניתן בכל תחום שהעסק צריך כולל הדיגיטל.

ניתן לפנות אלינו באמצעות האתר או ב- whatsupp . נחזור אליך ונקבע לך שיחה עם יועץ עסקי ללא תשלום או מחויבות כלשהי.

פגישות פנים מול פנים(ייעוץ פרונטלי): היועץ מגיע לבית העסק או קובעים פגישה במיקום מוסכם.

וירטואלי – פגישות ב- ZOOM ואמצעי אחר בדיגיטל

ייעוץ מעורב פרונטלי ובדיגיטל.

תודה שיצרתם איתנו קשר !

נחזור אליכם בהקדם.

ליצירת קשר

דילוג לתוכן