ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לפתרון בעיה

העסק מעלה סוגיה או מספר סוגיות ייחודיות שהוא חפץ לטפל בהן ואז מוגשת הצעת מחיר לייעוץ בסוגיות מוגדרות...

אבחון עסקי

הצגת תמונת מצב קיים לאחר ניתוח מעמיק של פעילות העסק, הצגת נקודות תורפה והצעות לפתרון לשיפור והשגת...

תהליך ייעוץ עסקי מקיף

התהליך כולל אבחון עסקי מעמיק, תכנית עבודה לשיפור הפעילות העסקית שכוללת יעדים תקופתיים, ייעוץ....

ייעוץ עסקי לפיתוח רעיון עסקי

בייעוץ העסקי שלנו, אנחנו מתייחסים לעסק כאל חללית, שלאחר תכנון והכנה, משגרים אותה לחלל של המרחב העסקי. כמובן, קדמה לשיגור הכנה מדוקדק שבמהלכה נבנתה...

פגישת ייעוץ עסקי חד-פעמית

העסק לא בטוח בהתנהלות שלו או יזם בעל רעיון עסקי מעוניינים להתייעץ כדי לדייק יותר, לקבל הצעות על דרכי פעולה, להבין למה הרווחיות לא בסדר למרות שעובדים מאוד ...

ייעוץ עסקי במימון חלקי

אנחנו יועצים מוכרים על-ידי משרד הכלכלה, לכן נוכל להציע לך ייעוץ עסקי מסובסד מטעם המדינה. השירות ניתן במרחב שבין גוש דן לאשדוד. הייעוץ מיועד הן לעסקים...

מרחב העסקי מולו אנחנו ניצבים

האולם משתנה במהירות וניצב מול למידה משברית באופן תדיר. האי ודאות גדלה מיום ליום וגם השווקים העסקיים הופכים לאי ודאיים בקצב הולך וגובר. אותנו זה לא מפחיד, כי כבר כעשר שנים אנחנו עובדים על-פי האמירה של זיגמונד פרויד: "השליה הכי גדולה שאנחנו חושבים שאנחנו רואים את המציאות". גם מחקרי מוח מצביעים כיום שהתחום הנודע במוח הנו קטן הרבה יותר לעומת החום הלא נודע. גם אסטרונומים מצביעים שהחלק ביקום אותו אנחנו רואים הוא בסביבות 5% והיתר זה החומר השחור או הריק אותו אנחנו לא רואים ולא ממש יודעים מה מתרחש שם. אנחנו מניחים שגם בעלי עסקים או יזמים שפועלים מול המרחב העסקי בתחום שלהם גם רואים חלק קטן מהמרחב. רוב הפוטנציאל ההתפתחותי נמצא בתחום הלא נודע.

שיטת הייעוץ אותה פתחנו – "להרגיש בתחום הלא נודע כמו-בבית":

באמצעות ייעוץ משולב בתחום העסקי , מקצועי וגם אישי, אנחנו, יחד עם בעל העסק, בונים תכנית Starter, שבאמצעותה עוברים מתחום הנודע לתחום הלא נודע. כמובן , התחום הנודע לא נמחק והוא חלק מהזירה העסקית. במהלך הפעילות המשולבת בתחום הנודע והלא נודע, נבנית תכנית עסקית מעשית ומדויקת המאפשרת הגעה ליעדים. בתהליך זה בעל העסק לא לבד. היועץ מלווה אותו יד ביד.

השיטה שפיתחנו, מכינה את בעל העסק או יזם לכניסה לתחום הלא נודע. הייעוץ הנו משולב ומתבצע, כפי שכבר הזכרנו, בו זמנית בתחום העסקי, מקצועי וגם אישי. העבודה בתחום האישי משפרת באופן משמעותי את ההצלחה העסקית ואת זה ניתן לומר על סמך ניסיון. מאז שהושם דגש מיוחד לייעוץ גם לתחום האישי, שיפרנו באופן מדהים את תוצאות הייעוץ שלנו.

התייעלות בעלויות התשומות, תפעול וניהול העסק שווה לגידול ישיר ברווח הנקי

אם שיפצנו או החלפנו את המנוע וציידנו את ה- Waze במסלולים הנכונים – נצליח להגיע ליעדים אליהם תכננו להגיע וגם זמן ההגעה והמרחקים יהיו קצרים יותר, והוצאות הדלק יפחתו באופן משמעותי. בתהליך הייעוץ שלנו הושם דגש מיוחד בתחומי התייעלות התפעול וניהול העסק, ושיפור הניהול הכספי. לדוגמא, שיפור שיטות עבודה ותהליך הניהולי, שיפור ניהול כספי בדגש על ניהול תזרים מזומנים, ייעול תהליכי רכש והפחתת עלויות ייצור ותפעול. כל זה תורם ישירות לשיפור הרווח הנקי. לרוב , כדי להגדיל את הרווחים משקיעים קודם כל בהעלאת המכירות מבלי לבחון את עלויות התשומות ויעילות ניהול ותפעול העסק. אם עושים זאת במקביל, נוכל להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר.

הכול מוכן אז בוא נתחיל למכור

נקים מערכת ניהול מכירות שעובדת באופן רציף על בסיס יום יומי בהתאם ליעדים שנתיים, רבעוניים , חודשיים ושבועיים. מכיוון ואנחנו מעוניינים שיהיו לקוחות חוזרים וממליצים אז נקים גם במקביל מערכת שירות ושימור לקוחות . רצוי מאוד שמערכת ניהול מכירות תיתמך במערכת CRM(מערכת קשרי לקוחות).

אנחנו מאמינים

אנחנו מאמינים ויודעים שהייעוץ שלנו הוא פורץ דרך ויכול מאוד להועיל לך. אחרת לא היינו נשארים בתחום אפילו דקה.

אמפטיה ויושרה : היועץ פועל מתוך אמפטיה ללקוח אבל אומר דברים שהם חשובים בעיניו, למרות שללקוח לא תמיד נעים לשמוע.

יעוץ עסקי כתהליך משותף של עבודת צוות : היועץ והלקוח או לקוחות הם צוות שפועל להשגת מטרות עסקיות, כאשר לכל אחד מהם תפקיד משלו בתהליך.

יועץ לא מחליף את בעל העסק ואומר לו מה לעשות. רק בעל העסק אחראי על העסק והתוצאות העסקיות שלו.

אנחנו גם בדיגיטל

תדמית עסקית, מיתוג, בניית וקידום אתרים, פייסבוק ואינסטגרם. חשוב להתאים את תכנית בדיגיטל, בהתאם ולצרכים והמדויקים ומגבלת התקציב.
בעל/ת העסק, אנחנו מאמינים שבעזרת שיטת ייעוץ כפי שפתחנו, נוכל לסייע לך להגיע למקומות בהם אתה חפץ ומעוניין להימצא.

תודה שיצרתם איתנו קשר !

נחזור אליכם בהקדם.

ליצירת קשר

דילוג לתוכן